Dlaczego wynajem sprzętu staje się coraz częściej wiodącym rozwiązaniem w branży maszyn ciężkich? To proste – głównym argumentem za jest oszczędność! Decydując się na wynajem podestu roboczego, płacimy jedynie wtedy, kiedy go potrzebujemy, niwelując tym samym koszty eksploatacyjne.

Wynajem ruchomych podestów roboczych – nie tylko oszczędność

Jak już zostało wspomniane tytułem wstępu, wynajem wiąże się ze sporą oszczędnością, jednakże nie jest to jedyna jego zaleta. Jeśli zdecydujemy się na renomowanego dostawcę podestów ruchomych, to możemy być pewni, że po stronie plusów zapiszemy dodatkowo:

  • dostęp do szerokiej gamy maszyn i możliwość dopasowania sprzętu do wymagań, które stawia przed nami inwestycja,
  • możliwość skorzystania z profesjonalnego wsparcia serwisowego na wypadek awarii podnośnika lub ładowarki,
  • brak odpowiedzialności za certyfikowanie i przeprowadzanie specjalistycznych badań UDT.

Wysoka jakość maszyn = efektywna praca

Jak zatem znaleźć renomowanego dostawcę? Nie jest to łatwe zadanie, gdyż w sieci roi się od ofert wynajmu maszyn. Niestety ilość nie idzie w parze z jakością. Szukając sprzętu, który ma sprawdzić się w trudnych warunkach, nierzadko na znacznych wysokościach, należy zadbać przede wszystkim o wysoką wydajność oraz bezpieczeństwo.

Wypożycz podest ruchomy od RIWAL!

To wszystko znajdziesz w ofercie RIWAL, czyli uznanego holenderskiego dostawcy działającego również na polskim rynku od 2008 roku. Aktualna flota podestów roboczych na wynajem (https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem/podesty-ruchome) obejmuje:

  • podnośniki nożycowe z napędem elektrycznym (akumulatory Trojan) bądź spalinowym (silniki typu diesel),
  • podesty koszowe, w skład których wchodzą zwyżki masztowe i teleskopowe oraz podnośniki montowane na samochodach lub przyczepkach.

Jesteś profesjonalistą i cenisz sobie fachowe podejście do pracy? Zatem wypożycz sprzęt od RIWAL i przekonaj się na własnej skórze, czym jest najwyższa jakość!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here