Czy chcesz płacić niższe podatki? Jednocześnie nie będąc na bakier z prawem? Nie wiesz jak założyć firmę w Anglii? A może chcesz po prostu prowadzić firmę w UK, nie martwiąc się jakimś tam BREXITEM i biurokracją? Lub nie straszny jest Ci BREXIT i pragniesz wręcz na nim skorzystać! Jeśli tak, koniecznie skorzystaj z pomocy doświadczonej kancelarii prawno podatkowej.

Co to jest ochrona podatkowa?

Optymalizacja podatkowa (ochrona podatkowa) to planowanie płacenia podatków. Oczywiście planujemy tak, aby to się jak najbardziej opłacało. I w taki sposób, aby działanie to było legalne oraz bezpieczne.

Ważne! Optymalizacja podatkowa to nie jest…

  • uchylanie się od płacenia podatków, które jest działaniem nielegalnym
  • uciekanie od płacenia podatków do tzw. raju podatkowego – ponieważ obowiązujący obecnie pakt OECD umożliwia monitorowanie przez aparat skarbowy rozliczeń podatkowych w różnych krajach

W ochronie podatkowej chodzi wyłącznie o wyczerpanie możliwości jakie daje prawo.

Założenie spółki LTD – świetny sposób na optymalizację podatkową

Optymalizacja, czyli ochrona podatkowa jest więc inteligentnym i całkowicie bezpiecznym wykorzystaniem możliwości, jakie dają prawo oraz rynek. Dobrym sposobem na optymalizację podatkową jest założenie firmy UK. Jest to genialne wykorzystanie możliwości prawno ekonomicznych, gdyż…

  • założenie spółki LTD jest zwolnione w Wielkiej Brytanii z opodatkowania VAT
  • owo zwolnienie z VAT-u jest możliwe tylko w sytuacji, kiedy prowadzimy firmę poza granicami UK oraz UE

Ważne! Czyli po założeniu działalności gospodarczej w UK możesz pracować jako freelancer poza granicami tego państwa, na przykład w Polsce.


Jak założyć firmę w Anglii?

Spółka LTD jest więc genialnym przykładem ochrony podatkowej, ale nie jedynym. Wiedzę o tym, jak możesz jeszcze bardziej zoptymalizować swoją firmę mają pracownicy profesjonalnej kancelarii prawno podatkowej (dobrym pomysłem jest kancelaria SEMPER PARATUS), która:

  • zabezpieczy majątek Twojej firmy przed ewentualnym bezprawnym działaniem urzędników
  • uwolni Cię od wszelkich problemów biurokratycznych w polskich oraz w brytyjskich urzędach
  • doradzi, jak założyć firmę w Anglii
  • zapewni opiekę prawną i księgową Twojej firmie

Ważne! Profesjonalna kancelaria zaoszczędzi także Twój czas i energię, którą możesz przeznaczyć na rozwój swojej firmy.

Jak poradzić sobie z BREXITEM?

Pewnie zadajesz sobie pytanie: ok, wiem już jak założyć działalność w UK, wiem do kogo się zwrócić i jak zoptymalizować swoją firmę, ale czy w obliczu takiego zjawiska jak BREXIT opłaca się w ogóle otwierać działalność w UK?

Do niedawna panowała bardzo optymistyczna opinia na temat zakładania firm w Anglii. Przedsiębiorcy byli zdania, że posiadanie działalności gospodarczej w tym kraju jest niezwykle opłacalne. Wielka Brytania uchodziła bowiem za państwo stosunkowo mało biurokratyczne. Jednak wizja BREXITU przyniosła niepokój i pytania typu, czy bycie przedsiębiorcą w UK nadal jest takie korzystne. Niepokoje okazały się uzasadnione, bowiem pojawiają się nowe cła, podatki i inne opłaty utrudniające prowadzenie firmy. Kończą się również inne udogodnienia dla Polaków.

Ważne! Tym bardziej dobrze jest zaufać profesjonalnej kancelarii prawno podatkowej, która pomoże spokojnie przejść przez BREXIT, pomoże w zabezpieczeniu majątku, a nawet doradzi, jak na tym BREXICIE skorzystać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here