Najlepsze rozwiązania, to te najprostsze. Czy program do faktur nie powinien wyręczać Cię w obliczeniach, każdorazowym wpisywaniu wszelkich danych kontrahentów i produktów? Czy korzystając z niego powinieneś się za każdym razem zastanawiać, gdzie znaleźć odpowiednie funkcje? Czy za hasłem „darmowy program do faktur” musi się czaić jakiś haczyk, reklamy lub ograniczenia?

Czego oczekujesz od programu do faktur?

Zastanów się, jakie narzędzia są niezbędne w Twojej pracy, co powinien zawierać program do faktur, by pracowało Ci się szybko, łatwo i wygodnie. Jeśli potrzebujesz dostępu w każdej chwili z poziomu komputera, gdziekolwiek jesteś, wersja online jest dla Ciebie. Gdy nie chcesz inwestować w specjalne aplikacje do faktur, darmowy program od Streamsoft sprawdzi się doskonale.

Co znajdziesz w Firmino

W Streamsoft Firmino bez problemu wystawisz wszystkie niezbędne rodzaje dokumentów sprzedażowych (faktura VAT, faktura marża, faktura proforma, faktura korygująca, dokument sprzedaży wewnątrzwspólnotowej, faktura eksportowa, faktura walutowa), bez żadnych ograniczeń co do generowanych ilości. Kontrahentów wprowadzisz do bazy w bardzo szybki sposób. Wystarczy NIP, a dane zostaną zaciągnięte automatycznie z GUS.Raz wprowadzone i zapamiętane przydają się przy wypisywaniu dokumentów – wystarczy wyszukać na liście odpowiednią pozycję, a program wpisze dane samodzielnie. Kolejną funkcją jest możliwość wystawienia dokumentu w języku angielskim, niemieckim lub francuskim na kwotę w dowolnej walucie (program przeliczy ją po kursie NBP). Dzięki temu łatwiej poprowadzisz interesy z zagranicznymi kontrahentami. Dodatkowo wyróżnisz się, wybierając szablon i kolorystykę faktury oraz dodając logotyp firmy. W zakładce CRM możesz zarządzać danymi kontrahentów i tworzyć nieograniczoną bazę kontaktów. Nie ma również limitu ilościowego przy wprowadzaniu produktów lub usług.

Naczynia połączone

Nie ma niczego dziwnego, że Streamsoft Firmino jest integrowalny z programami z rodziny Streamsoft PCBiznes „Ala” i „Aga”. Poza tym integruje się również z Google Calendar i platformą PayU. O bezpieczeństwo możesz zadbać przez dwuskładnikowe uwierzytelnianie Rublon.

Łatwość obsługi, przejrzystość układu, dożywotnia możliwość korzystania z darmowego programu do faktur to najważniejsze cechy Streamsoft Firmino. Warto również wspomnieć, że ma on intuicyjny interfejs, który jest przyjemny dla oka użytkownika. Zobacz go w wersji demo i sprawdź jak działa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here