Rozliczanie własnej działalności gospodarczej na zasadach Książki Przychodów i Rozchodów to jedna z najczęściej spotykanych form prowadzenia księgowości. 

Niestety nie zawsze jest ona najkorzystniejszym rozwiązaniem – dlatego przed założeniem działalności warto skontaktować się biurem rachunkowym, które na podstawie przeprowadzonej analizy dokona wyboru  najlepszej formy prowadzenia DG.

Biuro rachunkowe w Kielcach – bezpłatne konsultacje

Znaleźliśmy takie biuro rachunkowe w Kielcach – jako jedno z nielicznych oferuje bezpłatną pomoc przy wyborze właściwej formy opodatkowania podczas otwierania działalności. Wszystko poprzedzone jest analizą planowanej działalności gospodarczej, aby zoptymalizować biznes klienta od strony podatkowej maxymalnie na jego korzyść.

Dodatkowo dla swoich klientów Biuro Rachunkowe Pakto Sp. z o.o. oferuje coroczną analizę, na której podstawie wybierana jest forma opodatkowania na kolejny rok.

Biuro Rachunkowe Pakto Sp. z o.o. ma swoją siedzibę w na skrzyżowaniu ulic Zagnańskiej i ulicy Witosa. Dokładny adres znaleźć można na stronie internetowej: Biuro Rachunkowe Kielce – na stronie www znajduje się także bardzo intuicyjny formularz, dzięki któremu można złożyć zapytania o usługi.

Główna Księgowa – Ewelina Dulęba

Główna Księgową jak i osobą decyzyjną w Biurze Rachunkowym Pakto jest Ewelina Dulęba.

Po krótkiej rozmowie przeprowadzonej z Panią Eweliną można szybko wywnioskować, że zawód księgowej to jej pasja. Doskonale udowadnia to prowadząc

  • serwis dla księgowych pod adresem pl gdzie jest Redaktorem Naczelnym,
  • bezpłatne szkolenia i porady dla początkujących księgowych w ramach projektu Pakto na facebook’u,
  • certyfikowane szkolenia online dla księgowych i początkujących księgowych w firmie Akademia Księgowości i Prawa podatkowego Ewelina Dulęba.

Biuro rachunkowe Kielce

Podsumowując…

Ten krótki artykuł chciałbym przekazać, że jeśli szukasz sprawdzonego biura rachunkowego w Kielcach to z czystym sumieniem polecam usługi księgowego oferowane przez Biuro Rachunkowe Kielce Pakto Sp. z o.o. – aby nie być “gołosłownym” zapraszam także do sprawdzenia opinii na temat biura na ich firmowym Fan Page’u na facebook’u https://www.facebook.com/BiuroRachunkoweKielcePAKTO/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here