Dzisiaj na cel bierzemy kolejne szkolenie z księgowości: AKADEMIA TRENINGOWA VAT Eweliny Dulęba. To zdecydowanie jedno z najczęściej polecanych szkoleń z księgowości z zakresu VAT.

Mało która firma szkoleniowa lub osoba, która prowadzi szkolenia może pochwalić się tak dużą i tak bardzo zaangażowaną społecznością na firmowej stronie na fb (https://www.facebook.com/paktopl/) – bezpłatne szkolenia Pani Eweliny wyświetlane są przez tysiące osób.

Szkolenie Vat online czy stacjonarnie?

Wiele osób, które szuka szkoleń z podstaw VAT zastanawia się nad wyborem formy szkolenia: stacjonarnie czy online?

Niewątpliwie obydwie formy mają swoje zalety i wady ale dla osób początkujących zdecydowanie bardziej polecamy szkolenia online – przemawia za tym kilka bardzo solidnych atutów:

  • dłuższy dostęp do szkolenia, w przypadku szkoleń online często mamy kilkumiesięczny dostęp do materiałów szkoleniowych co daje ogromną przewagę nad kursami stacjonarnymi.
  • niższa cena, bardzo często szkolenia online można wykupić w niższej cenie, ponieważ organizator nie ponosi kosztów wynajmu sali i organizowania całej infrastruktury szkolenia stacjonarnego,
  • korzystanie ze szkolenia w dowolnym miejscu i czasie, to ta bardzo istotny argument przemawiający za szkoleniami online.

Akademia Treningowa VAT?

Podsumowując jeśli szukasz szkoleń z zakresu VAT dla osób początkujących i średniozaawansowanych to Akademia Treningowa VAT będzie doskonałym wyborem.

Szkolenie zawiera:

Dodatkowo sama prowadząca, Ewelina Dulęba cieszy się bardzo dużym autorytetem w świecie podatków a przede wszystkim jak sama o sobie mówi, jest praktykiem, ponieważ jednocześnie prowadzi biuro rachunkowe i jest Redaktorem Naczelnym serwisu podatkowego pakto.pl.

W opiniach kursantów Pani Eweliny bardzo często czytamy o tym, że szkolenia zawierają bardzo dużo przykładów i sytuacji z życia księgowej co stanowi ogromną wartość dodaną.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here